Gminny Ośrodek Kultury

w Lubszy

IMG 3663Czas mija nieubłaganie, tydzień przemija za tygodniem i tak za nami kolejne już Dni Seniora w naszej Gminie.

 

 

 

 

            W dniach 06 października w świetlicy wiejskiej w Dobrzyniu i 13 października w świetlicy wiejskiej w Michałowicach odbyły się spotkania pn. „Dni Seniora” organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy. Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Lubsza Bogusława Gąsiorowskiego, sołtysów i radnych.

            Podczas tych dni seniorzy z pobliskich miejscowości mogli wspólnie spotkać się i powspominać czasy swoich młodości. Podobnie jak podczas wcześniejszych spotkań wszystkich zebranych przywitali Wójt Gminy Lubsza Bogusław Gąsiorowski i Pani Alicja Jakimowska Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy. Czas wspólnego spotkania umilał Seniorom zespół „Bożenki” (06.10.2018 Dobrzyń) oraz zespół „Leśne Echo” (13.10.2018 Michałowice) stwarzając dobrą atmosferę wspólnej zabawy. W trakcie części artystycznej nadszedł czas na poczęstunek i wzniesienie toastu za Seniorów. Podczas imprezy wójt gminy wręczył najstarszym seniorom Pani Janinie Majewskiej z Szydłowic, i Panu Piotrowi Drozd z Szydłowic (Dzień Seniora w Dobrzyniu) oraz Pani Marii Kwiatkowskiej z Pisarzowic i Panu Eugeniuszowi Budzańskiemu z Michałowic (Dzień Seniora w Michałowicach) dyplomy, upominki i życzenia długich lat zdrowia.

            Każdy z przybyłych Seniorów otrzymał od organizatorów w podziękowaniu za przybycie słodki upominek

Organizując „Dzień Seniora” Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy pragnie podziękować Seniorom za ich trudy i życiowe doświadczenie oraz pokazać, że o Nich pamiętamy. Dlatego życzymy Wam Drodzy Seniorzy więcej takich okazji do zabawy i byście nigdy nie tracili pogody ducha.