IMG 4207

W dniu 13 stycznia (niedziela), w świetlicy wiejskiej  w Czepielowicach odbył się  Koncert Kolęd i Pastorałek. Organizatorem koncertu był Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy.

Wszystkich przybyłych na koncert powitali  Wójt Gminy Lubsza Pan Bogusław Gąsiorowski wraz z  Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy Panią Alicją Jakimowską. Wśród gości nie mogło zabraknąć ks. Dziekana Adama Czternastka, radnych i sołtysów gminy Lubsza, rodziców i dziadków oraz mieszkańców gminy Lubsza. Pan Wójt wraz z Panią Dyrektor złożyli wszystkim zebranym noworoczne życzenia i gorąco zachęcili do obejrzenia przedstawienia jasełkowego i  wysłuchania wspaniałego repertuaru zespołu Leśne Echo działającego przy Gminnym Ośrodku Kultury w Lubszy

Impreza rozpoczęła się od występu dzieci z Publicznej Szkoły Podstawowej w Czepielowicach które pod opieką Pani Marii Zychla przygotowały przedstawienie jasełkowe pt. ,,Dzieciątko się narodziło” dzięki któremu mogliśmy znów poczuć magię świąt Bożego Narodzenia i zapomnieć o codziennych troskach.

Po wspaniałym występie dzieci, przed zgromadzoną publicznością wystąpił zespół Leśne Echo. Przez blisko godzinę słuchaliśmy przepięknych polskich kolęd i pastorałek, wspólnie kolędowaliśmy, a przede wszystkim w magicznej atmosferze świąt, artystycznym nastroju oraz w wyjątkowym stylu muzycznym spędziliśmy niedzielne popołudnie z kolędą i muzyką.