IMG 4574Długo wyczekiwane ferie zimowe dobiegły końca. Podczas tegorocznych ferii na dzieci i młodzież z gminy Lubsza czekało wiele atrakcji i zajęć przygotowanych w świetlicach i bibliotekach, nie zabrakło warsztatów technicznych, plastycznych oraz bibliotecznych.

Nie zabrakło również  czasu i  idealnej pogody, która sprzyjała lepieniu bałwanów i jazdy na sankach.

W drugim tygodniu trwania ferii zimowych w świetlicy wiejskiej w Szydłowicach dzieci uczestniczyły w warsztatach Retrogames związanych z historią gier komputerowych, które cieszyły się dużym zainteresowaniem.

06 lutego 2019 r. odbyła się wycieczka do kina OH KINO w Oławie na film pt. ,,Chłopiec z burzy”. Z tej formy spędzenia czasu wolnego skorzystało 63 dzieci z całej gminy. Uśmiechnięte buzie oraz pełne przejęcia komentarze były potwierdzeniem dobrze spędzonego przedpołudnia.

Ferie zimowe w Gminie Lubsza zakończyły się warsztatami plastycznymi z okazji nadchodzącego dnia Świętego Walentego. Dzieci przygotowywały walentynkowe kartki oraz szyły serduszka. Ciekawe zajęcia pozostawiły miłe wspomnienia, które zostaną w pamięci na długo.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzania naszej strony internetowej www.goklubsza.pl, gdzie na bieżąco umieszczane są informacje na temat najbliższych wydarzeń kulturalnych oraz harmonogram pracy świetlic i bibliotek. Wszelkie informacje dostępne są również u opiekunów świetlic i bibliotek wiejskich.