DSC 0638Dzień Kobiet obchodzony jest co roku w Gminie Lubsza. W dniu 03 marca 2019 r. w wypełnionej po brzegi sali Domu Ludowego w  Lubszy odbył się koncert przygotowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy z okazji zbliżającego się Święta Kobiet.

Wszystkich przybyłych gości powitał Pan Bogusław Gąsiorowski Wójt Gminy Lubsza, który złożył wszystkim paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta. Lokalne zespoły  ,,Leśne Echo” i  ,,Bożenki” uświetniły swoim trzygodzinnym występem niedzielne popołudnie. Zaprezentowano utwory współczesne, nastrojowe, romantyczne oraz biesiadne, przy których publiczność bawiła się wyśmienicie. Widzowie nagrodzili wykonawców gromkimi brawami. W przerwie pomiędzy występami wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na słodki poczęstunek.

To było miło spędzone niedzielne popołudnie, które na długo pozostanie w pamięci wszystkich gości.

Koncert został zwieńczony wspólnymi zdjęciami.