IMG 20190911 173729W dniu 11. 09. 2019 r. w Bibliotece Publicznej w Kościerzycach , miało miejsce spotkanie  z pisarką Karoliną Wilczyńską. Spotkanie  autorskie odbyło się w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki , który w bibliotekach gminy Lubsza  działa już  od 2007 roku.

Pani Karolina Wilczyńska to  autorką  powieści: „Performens”, „Ta druga”, „Anielski kokon”, „Jeszcze raz , Nataszo”, „ Ja, kochanka” oraz  bestsellerowej sagi „Stacja Jagodno” i „Rok na Kwiatowej”.  Jako pisarka zadebiutowała w 2006  roku książką pt. „Performens”.  Pisarka pochodzi z Kielc, jest absolwentką Akademii Ekonomicznej w Krakowie – ukończyła studia z zakresu bankowości, finansów oraz zarządzania. W swojej karierze pracowała jako terapeuta i prowadziła fundację.

Podczas spotkania autorskiego pisarka bardzo  chętnie opowiadała o swoich książkach, o początkach swojej przygody z pisaniem, inspiracjach i spotkaniach z ludźmi, które zawsze motywują ją do dalszej pracy. W swoich książkach pisze głównie o kobietach, emocjach, problemach. Akcja jej książek rozgrywa się najczęściej w regionie świętokrzyskim.

Obecni na spotkaniu mieli wiele pytań do  autorki, która chętnie i barwnie odpowiadała na nie. Panowała miła, serdeczna atmosfera. Na koniec spotkania pani Karolina Wilczyńska wpisała się do pamiątkowej kroniki oraz składała autografy na swoich książkach, które można było zakupić podczas spotkania. Wszystkich zainteresowanych twórczością pisarki zapraszamy do bibliotek gminy Lubsza, gdzie można wypożyczyć jej książki.