Gminny Ośrodek Kultury

w Lubszy

DSC 0097 Easy ResizecomCzas mija nieubłaganie, tydzień przemija za tygodniem i tak za nami kolejne już Dni Seniora w naszej Gminie.  W dniu 19 października 2019 r.  w świetlicy wiejskiej w Michałowicach odbyło się spotkanie dla seniorów organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy.

Wśród zaproszonych gości nie mogło zabraknąć Wójta Gminy Lubsza Bogusława Gąsiorowskiego, sołtysów i radnych. Imprezę  oficjalnie  rozpoczął Wójt Gminy Lubsza Bogusław Gąsiorowski oraz Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy Pani Alicja Jakimowska, którzy przywitali i złożyli seniorom najlepsze życzenia  zdrowia, pomyślności, pogody ducha i udanej zabawy. Podczas imprezy seniorom przygrywał zespół Bożenki. W uroczystości udział wzięli seniorzy z miejscowości Michałowice, Pisarzowice i Garbów.  Podczas imprezy wójt gminy wręczył najstarszym seniorom: Pani Marii Kwiatkowskiej i Panu Wiesławowi Kulczyckiemu dyplomy, upominki oraz życzenia długich lat zdrowia. W trakcie części artystycznej nadszedł czas na poczęstunek i wzniesienie toastu za Seniorów.  Obchodom Dnia Seniora towarzyszyły również tańce i śpiewy przy akompaniamencie Pana Jana Sowy.  Każdy z przybyłych Seniorów otrzymał od organizatorów w podziękowaniu  za przybycie słodki upominek.Dzień Seniora to wyjątkowy czas podczas którego wszyscy Seniorzy mogą się ze sobą spotkać, porozmawiać, wspominać dawne jak i teraźniejsze czasy. Jest to  czas zwrócenia uwagi społeczeństwa na  ludzi starszych, na ich troski i problemy. Organizując „Dzień Seniora” Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy pragnie podziękować Seniorom za przybycie oraz pokazać, że o Nich pamiętamy. Dlatego życzymy Wam Drodzy Seniorzy więcej takich okazji do zabawy i byście nigdy nie tracili pogody ducha.