DSC 0289W dniu  01 marca 2020 r w sali w Domu Ludowym w Lubszy odbył się koncert, przygotowany z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet.

Wszystkich przybyłych powitał Pan Jan Sowa który złożył paniom serdeczne życzenia z okazji ich święta.

Zgromadzonym gościom zaprezentował się zespół Bożenki oraz sopranistka Pani Agata Konior. Artyści zaprezentowali romantyczne, liryczne, kabaretowe i nastrojowe utwory.

Przygotowany spektakl słowno – muzyczny był wyjątkowy pod względem muzycznym i wizualnym  Przy przebojach współczesnych, a przede wszystkim przy fantastycznej muzyce  goście bawili się wyśmienicie! Wesoła atmosfera towarzysząca występom z pewnością na długo pozostanie w pamięci wszystkich uczestników. Publiczność gromkimi brawami podziękowała artystom za mile spędzone niedzielne popołudnie.

Na zakończenie koncertu wszyscy uczestnicy zostali zaproszeni na poczęstunek.

Organizatorem tego wydarzenia kulturalnego był Gminny Ośrodek Kultury w Lubszy.

Na kolejne spotkanie muzyczne przygotowane specjalnie dla Pań zapraszamy już za rok, a na naszej stronie www.goklubsza.pl na bieżąco informujemy o planowanych wydarzeniach i imprezach kulturalnych.