Dni Seniora zakończone

Data publikacji:

Tegoroczna edycja Dni Seniora w gminie Lubsza została zakończona. Ostatnie spotkanie odbyło się 26 listopada br. w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy. Poza mieszkańcami tej miejscowości, obecni na nim byli również seniorzy z Piastowic.
Tradycyjnie wszystkich zebranych przywitał Bogusław Gąsiorowski, wójt gminy Lubsza. – Cieszę się, że mogę się z Państwem spotkać i miło spędzić czas – mówił.
Muzyczną oprawę wydarzenia przygotowali artyści działający w lubszańskim GOK-u – Aneta Staniszewska i Jan Sowa. Nie zabrakło jednak również popisów wokalnych kilku mieszkanek obecnych na sali.
Na wszystkich czekał tradycyjny poczęstunek, a najstarszej seniorce i seniorowi obecnym na sali wójt wręczył drobne upominki.
Dni Seniora organizowane przez GOK w Lubszy co roku odbywają się w sześciu miejscowościach i zapraszani są na nie wszyscy mieszkańcy gminy mający powyżej 65 lat (łącznie blisko 1.800 osób). Teg oroczne uroczystości miały miejsce w Kościerzycach, Czepielowicach, Michałowicach, Mąkoszycach, Szydłowicach i Lubszy.

Polecamy

Polecane serwisy internetowe.