Projekty współfinansowane z funduszy europejskich

Poniżej znajduje się lista projektów, które otrzymały wsparcie finansowe z funduszy unijnych. Jest to doskonała okazja, aby zobaczyć, w jaki sposób pieniądze unijne są wykorzystywane w naszej gminie, a także jak wiele inwestycji jest realizowanych dzięki wsparciu unijnemu.

Warto zaznaczyć, że projekty te przyczyniają się do rozwoju gospodarczego i społecznego naszej gminy, a także pomagają poprawić jakość życia mieszkańców Gminy Lubsza. Wsparcie unijne pozwala na realizację ambitnych celów i inwestycji, które w innych warunkach byłyby trudne do sfinansowania.

Projekty współfinansowane z funduszy europejskich

,,Kreatywna infrastruktura na Stobrawskim Zielnym Szlaku – Sprawdź co mam w środku”

Operacja zrealizowana przy wsparciu Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania Stobrawski Zielony Szlak Operacja pn. ,,Kreatywna infrastruktura na Stobrawskim Zielonym Szlaku – Sprawdź co mam w środku! ” mająca na celu rozwój wielofunkcyjnej i nowoczesnej infrastruktury sportowo-rekreacyjnej i kulturalnej oraz miejsc spotkań poprzez zakup i montaż ścieżki edukacyjnej oraz systemu monitoringu, została współfinansowana ze środków Unii Europejskiej […]
Czytaj artykuł
Projekty współfinansowane z funduszy europejskich

,,Nowoczesna infrastruktura na Stobrawskim Zielonym Szlaku – Boisko wielofunkcyjne z wyposażeniem”

Międzyświetlicowy Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Lubsza XIII Międzyświetlicowy Turniej Sportowy o Puchar Wójta Gminy Lubsza, który odbył się 24 lipca na nowo powstałym boisku piaszczystym na terenie ośrodka wypoczynkowego w Kościerzycach oficjalnie zainaugurował oddanie tego obiektu sportowego do użytku. Zawody sportowe dla dzieci i młodzieży z Gminy Lubsza otworzyli oficjalnie pracownicy Gminnego Ośrodka […]
Czytaj artykuł
Projekty współfinansowane z funduszy europejskich

,,Śladami rusałki i księcia Jerzego po Stobrawskim Zielonym Szlaku”

O legendzie w ośrodku w Kościerzycach „Śladami rusałki i księcia Jerzego po Stobrawskim Zielonym Szlaku” to nazwa wydarzenia, które 7 i 8 lipca br. miało miejsce na terenie ośrodka wypoczynkowego w Kościerzycach. Pierwszego dnia 60. dzieci z gminy Lubsza wzięło udział w warsztatach tematycznych związanych z ww. legendą o rusałce i księciu. Najmłodsi m.in. robili […]
Czytaj artykuł

Polecamy

Polecane serwisy internetowe.