Ruszyły konsultacje LGD Stobrawski Zielony Szlak

Data publikacji:

19 lipca br. w Gminnym Ośrodku Kultury w Lubszy można było odwiedzić punkt konsultacyjny Lokalnej Grupy Działania Stobrawski Zielony Szlak. To jeden z elementów prac nad Lokalną Strategią Rozwoju, polegający na diagnozie potrzeb w tym zakresie. Punkty konsultacyjne współfinansowane są ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19. Wsparcie rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER, poddziałania 19.1 Wsparcie przygotowawcze Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.
Konsultacje prowadziła Jadwiga Kulczycka, dyrektor biura stowarzyszenia, którego gmina Lubsza jest członkiem.
– Bardzo się cieszę z owocnej współpracy z gminą Lubsza oraz tutejszym GOK-iem – mówi. – Jestem przekonana, że nasze dotychczasowe oraz przyszłe działania pozwolą na realizację wielu ciekawych inicjatyw służących mieszkańcom gminy Lubsza.
Przypomnijmy, że w lubszańskim GOK-u odbywały się nie tak dawno warsztaty ekologiczne dla dzieci, realizowane przez LGD Stobrawski Zielony Szlak. Natomiast 2, 16 i 30 sierpnia br. oraz 13 września br.w GOK-u w Lubszy będą miały miejsce kolejne konsultacje prowadzone przez Stowarzyszenie.

Polecamy

Polecane serwisy internetowe.