Turniej tenisa stołowego w Lubszy

Data publikacji:

Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Wójta Gminy Lubsza był jedną z atrakcji pierwszego tygodnia ferii. Wzięło w nim udział kilkudziesięcioro uczestników z klas V-VIII uczestniczących w zajęciach feryjnych w gminnych świetlicach wiejskich. Zawody odbywały się 17 lutego br. w hali sportowej szkoły podstawowej w Lubszy. Uczestnicy rywalizowali osobno w kategoriach dziewcząt i chłopców. Mecze rozgrywane były pod okiem p. Adama Przybyły, nauczyciela wychowania fizycznego w lubszańskiej podstawówce oraz pracowników Gminnego Ośrodka Kultury w Lubszy, który był organizatorem imprezy. O zabezpieczenie medyczne zawodów zadbali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Lubszy.
Nagrody uczestnikom turnieju wręczał Bogusław Gąsiorowski, wójt Gminy Lubsza. – Cieszę się, że tak licznie bierzecie udział w zawodach, mam nadzieję że spotkamy się również na kolejnych turniejach – mówił.
Najlepsza wśród dziewcząt okazała się Weronika Posmyk, która wyprzedziła Martynę Gromnicką i Julię Łazaruk. Natomiast wśród chłopców zwyciężył Mikołaj Medyński, drugie miejsce zajął Tomasz Foryś, a trzecie – Maciej Esz. Laureaci otrzymali okolicznościowe puchary, a dyplomy i nagrody rzeczowe wręczone zostały przez wójta wszystkim uczestnikom turnieju. Na każdego czekał również słodki poczęstunek.
Turniej został sfinansowany ze środków Gminnego Programu Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Lubszy.

Polecamy

Polecane serwisy internetowe.